ADV
blank
Wiadomości
Trending

Charytatywne szkolenie strzeleckie w Bielczy / 6 marca 2022 r.

Aktualna sytuacja na Ukrainie spowodowała, że wiele osób zmieniło swoje postrzeganie kwestii bezpieczeństwa. Dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się różnego rodzaju szkolenia dotyczace obsługi broni. W niedzielę 6 marca 2022 r. na strzelnicy w Bielczy (popularne Piekiełko) odbędzie się akcja charytatywna, której celem będzie szkolenie z podstaw i zasad wykorzystania broni palnej oraz jej obsługi. Rozpoczęcie szkolenia od godz. 12.00. Potrwa do godz. 16.00

Każdy uczestnik niedzielnego spotkania zostanie przeszkolony z podstaw używania broni palnej. W programie: szkolenie z doświadczonymi instruktorami na co dzień pracującymi z bronią – omówienie podstaw i zasad wykorzystania broni palnej oraz jej obsługi, omówienie zasad pierwszej pomocy związanej z polem walki, pokaz broni palnej oraz ciepły poczęstunek.

Koszt szkolenia 200 złotych i więcej, w zależności od zasobności portfela. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc walczącej Ukrainie!

Oczywiscie krótkie kilkugodzinne szkolenie nie zrobi z nas fachowców w tej dziedzinie, ale pozwoli zapoznać się z bronią oraz być może będzie stanowiło pierwszy krok do tego by wziąć udział w bardziej rozbudowanych szkoleniach strzeleckich.

Mapa dojazdu

IB

PLAKAT
blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button