ADV
Kultura
Trending

CLEO gwiazdą wieczoru dożynek Gminy Dębno / 15 sierpnia 2023 r.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Sołtys z Radą Sołecką Łysej Góry oraz Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na DOŻYNKI GMINY DĘBNO 2023.

Odbędą się one 15 sierpnia 2023 w Amfiteatrze “KRAKUS” w Łysej Górze. Rozpoczną się Mszą Świętą na ołtarzu polowym o godz. 15:00.

Po niej, nastąpi część oficjalna, prezentacje delegacji wieńcowych oraz tradycyjny konkurs wieńców dożynkowych.

Tegoroczne Dożynki Gminy Dębno to również bardzo atrakcyjna część artystyczna.

W Łysej Górze nie może zabraknąć oczywiście folklorystycznej wizytówki sołectwa i naszej gminy – czyli Zespołu Regionalnego “Kamionka”.

Po nich wystąpią na scenie ze specjalnym cowerowym show – czyli muzyczną podróżą po największych hitach lat ’80, ’90 – znakomici muzycy z regionu, połączeni w muzyczny projekt “THE CK”.

Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dożynek Gminy Dębno będzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek sceny pop w naszym kraju – CLEO!!!

Dodatkowo, podczas wydarzenia będą zbierane środki na leczenie i rehabilitację, chorego na SMA Jakuba Gacka z Łysej Góry.

Serdecznie zapraszamy!

CLEO

Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.

Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel “MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014.

Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

DCK

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button