ADV
blank
Materiały sponsorowaneWiadomości

Co dalej po szkole podstawowej? Podpowiadamy!

Wybór szkoły ponadpodstawowej ma bezpośredni wpływ na nasze dalsze życie. Dlatego już na tym etapie warto tak pokierować swoją ścieżką rozwoju zawodowego, by zagwarantować sobie w przyszłości dobre zarobki, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości dalszego rozwoju.

Takie możliwości stwarza Bohle Polska – międzynarodowa firma świadcząca usługi dla przemysłu. We współpracy z Zespołem Szkół Nr 2 w Bochni, łączy ona w nowoczesny sposób edukację z biznesem. Dzięki temu uczniowie „Budowlanki”, którzy zdecydują się na kształcenie w specjalizacji „monter izolacji przemysłowych”, już od pierwszej chwili mogą liczyć na liczne benefity, m.in.:
– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– opiekę i wsparcie,
– ciekawe możliwości awansu.

Absolwenci tego kierunku wyposażeni zostają w umiejętności, które pozwalają im na rozwój zawodowy w firmie liczącej się na rynku pracy, a zatrudnienie mogą znaleźć nie tylko w kraju, ale również za granicą.” – zachęcają przedstawiciele firmy i ZS Nr 2.

Aby przybliżyć temat osobom zainteresowanym, firma Bohle Polska przygotowała dedykowaną stronę internetową bohle-rekrutacja.pl oraz krótki film, który umożliwia poznanie firmy od środka.

IB

REKLAMA

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button