ADV
Wiadomości
Trending

Czchów / Nocny pożar domu / 17 listopada 2020 r.

To była niespokojna noc w Gminie Czchów. W zaledwie kilka godzin po zakończeniu akcji gaśniczej w Złotej, strażacy zostali ponownie poderwani do udziału w akcji gaśniczej. Tym razem zapalił się niezamieszkały dom w miejscowości Czchów. Pożar wybuchł prawdopodobnie kilkanaście minut po godzinie pierwszej w nocy. Strażacy zostali zadysponowani na miejsce około godziny 1.30. Zniszczenia są znaczne. Pożar objął praktycznie całe wnętrze budynku i w mocno uszkodził dach budynku.  Straty to kilkaset tysięcy złotych.

Na miejscu działania gaśnicze prowadzili strażacy z PSP Brzesko oraz druhowie z jednostek OSP Czchów, OSP Jurków, OSP Tymowa oraz OSP Biskupice Melsztyńskie. Na miejsce zostali zadysponowani także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy to możliwe, aby w jednej gminie w ciągu zaledwie kilku godzin doszło samoczynnie do dwóch pożarów. Jeżeli to nie przypadek – to czy jest to umyślne działanie osoby, która poprzez podłożenie ognia chce zniszczyć cudze mienie?

O pożarze jaki wybuchł około godziny 18.30 w Złotej pisaliśmy w artykule:

Złota / Pożar budynku gospodarczego / 16 listopada 2020 r. <==

 


foto & video: OSP Czchów / Stanisław Martyka
IB

ZDJĘCIA

 

[ALARM OSP BISKUPICE MELSZTYŃSKIE] 17.11.2020 godz: 01:25 pożar budynku w Czchowie.

Opublikowany przez Osp Biskupice Melsztyńskie Poniedziałek, 16 listopada 2020

VIDEO

Podobne artykuły

Back to top button