ADV
Wiadomości
Trending

Czchów – „Tor wyścigowy” na boisku sportowym. Wandale poszukiwani! / zdjęcia

Nieznani sprawcy wjechali samochodem na murawę stadionu piłkarskiego w Czchowie i zniszczyli boisko. MOKSiR Czchów oraz klub PIAST Czchów szukają wandali, którzy zdewastowali ich obiekt.

Do zdarzenia doszło w czwartek 5 listopada 2020 r. w godzinach popołudniowych. Na zdjęciach opublikowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie widać zniszczoną murawę.

Zarówno działacze sportowi, jak i mieszkańcy są mocno oburzeni całym zdarzeniem. Bezmyślność i totalna głupota – to najdelikatniejsze co można powiedzieć o postępowaniu sprawców. Trzeba wyrównać koleiny, posiać nową trawę, przywałować i podlewać – to wszystko kosztuje, ale przede wszystkim szkoda czasu i pracy jaka została do tej pory włożona w utrzymanie nawierzchni boiska.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie apeluje do osób posiadających jakiekolwiek informacje, które pozwolą identyfikować osobę / osoby odpowiedzialne za dewastacje stadionu o pilny kontakt.

Za uszkodzenie mienia zgodnie z zapisem art. 288 § 1 kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

foto: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie

IB

WANDAL (WANDALE?) POSZUKIWANI!!!
5 listopada w godzinach popołudniowych została zniszczona murawa naszego stadionu😞, na…

Opublikowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie Piątek, 6 listopada 2020

blank

Podobne artykuły

Back to top button