Wiadomości
Trending

Czchów / Zderzenie 3 samochodów na drodze krajowej nr 75 / 17 listopada 2020

We wtorek 17 listopada 2020 r. około godziny 15 w miejscowości Czchów ul. Sądecka (w ciągu drogi krajowej nr 75) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego oraz 2 samochodów osobowych.

Wg wstępnych informacji samochód osobowy opel insignia z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżający samochód ciężarowy. Siła uderzenia była tak duża, że oba samochody znalazły się w pobliskich rowach. Dodatkowo odłamki raziły kolejny samochód osobowy.

W wypadku rannych zostało kilka osób, a z powodu zakleszczenia kierującego samochodem opel insygnia, była konieczność rozcięcia wraku z użyciem narzędzi hydraulicznych.

Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Brzesko, OSP Czchów, OSP Tymowa, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

W trakcie prowadzenia działań ratowniczych oraz do momentu uprzątnięcia pozostałości powypadkowych będą występowały utrudnienia w ruchu oraz czasowa blokada drogi krajowej.

Mapa natężenia ruchu – Czchów godz. 17.30

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze co najmniej do godziny 19.00. Ze względu na blokadę drogi Policja przygotowała objazdy:

– od strony Brzeska: Jurków – Zakliczyn – Gródek nad Dunajcem – Kurów,

– od strony Nowego Sącza: Witowice Wolne – Zakliczyn – Jurków.

Równocześnie część kierowców wybiera objazd przez Tymowa i Iwkowa, więc można spodziewać się tam większego ruchu niż zwykle.

IB

ZDJĘCIA

Pokaż więcej

Podobne artykuły

2 komentarzy

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast