ADV
WiadomościWideo
Trending

Daria Reczek finalistka „The Voice of Poland” zastąpi Kasię Moś w reklamach Link4

Jak informuje branżowy portal wirtualnemedia.pl w nowych reklamach firmy ubezpieczeniowej Link4 (Grupa PZU) w konwencji muzycznej zamiast Kasi Moś i zespołu The Chance będą występowały wokalistki Daria Reczek (znana z „The Voice of Poland”) oraz Sylwia Przetak. Sylwia i Daria wzięły udział w castingu i wygrały go bezapelacyjnie.
W najbliższych spotach Link4 Daria Reczek i Sylwia Przetak będą śpiewały nowe wersje przebojów Tiny Turner i zespołu O-Zone. Premierę nowej reklamy Link 4 zaplanowano w You Tube na 17 maja, a w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych zobaczymy ją kilka dni później.

– Covery światowych wykonawców z wpadającymi w ucho zabawnymi tekstami okazały się strzałem w dziesiątkę. Mamy wypracowany format, który teraz prezentujemy w nowej odsłonie.

Reklamy Link4 zostały już kilkukrotnie nagrodzone prestiżowymi statuetkami Effie, przyznawanymi przez ekspertów z branży reklamowej za efektywność – przypomina Patrycja Kotecka, członek zarządu Link4.

Pochodząca ze Szczepanowa Daria Reczek popularność zdobyła jesienią 2019 roku, zajmując drugie miejsce w programie „The Voice of Poland” w TVP2. Dynamiczna 21-letnia brunetka oczarowała publiczność zarówno głosem, temperamentem, jak i urodą. Natomiast Sylwia Przetak jest laureatką wielu festiwali muzycznych.

– Nasza firma zawsze stawiała na młodych zdolnych ludzi. Tak było w przypadku Kasi Moś, która współpracę z Link4 rozpoczęła w 2014 r. po sukcesie w programie „Must Be The Music”, a teraz jest już prawdziwą gwiazdą, w czym z pewnością pomogła jej także ogromna popularność wielokrotnie nagradzanych reklam Link4.

Po latach wspólnej owocnej pracy, pomyśleliśmy, że czas dać szansę nowym wschodzącym gwiazdom – uzasadnia Joanna Talaśko, dyrektor komunikacji marketingowej w firmie.

Pełen artykuł: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/link4-kasia-mos-znika-z-reklam-nowe-piosenkarki-kim-sa-daria-reczek-sylwia-przetak

foto: yt link4

IB / wirtualnemedia.pl / link4

 

VIDEO
Jak powstają reklamy link4 z udziałem Darii Reczek i Sylwii Przetak

blank

Podobne artykuły

Back to top button