Kultura
Trending

Daria Reczek wraca z nową energią!

Przed kilkoma dniami w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze od dłuższego czasu wpisy Darii Reczek. Młoda i utalentowana piosenkarka pochodząca ze Szczepanowa podbiła w ubiegłym roku serca publiczności dziesiątej edycji The Voice of Poland. Jej finałowa piosenka – „Nie Polubisz Mnie” ma do tej pory w serwisie youtube ponad 1,5 mln wyświetleń!

Daria wraca na muzyczny rynek, ale zanim to, wokalistka postanowiła wskrzesić swoje profile w mediach społecznościowych. Dłuższa przerwa wynikała z pracą nad nowym materiałem, ale przede wszystkim poprawą zdrowia, które w ostatnim czasie się pogorszyło.

– Hej Kochani! Trochę mnie tutaj nie było. Nieobecność w mediach społecznościowych była spowodowana problemami ze zdrowiem. Na szczęście wszystko wróciło do całkowitej normy i w pełni sił do Was wracam! Może Wam kiedyś o tym wszystkim opowiem natomiast na chwilę obecną mam wiele ciekawych planów. Bądźcie cierpliwi i obserwujcie mój profil bo będzie się działo! Kocham Was i dziękuję za dotychczasowe wsparcie i wiadomości! – napisała w niedzielę na swoim profilu facebokowym.

Jak informuje eska.pl – te plany, to oczywiście nowe utwory, a jeden z nich już niebawem. Daria Reczek opowiedziała ESKA.pl, że nowy singiel to będzie nowa odsłona i nowa muzyczne otwarcie.

– Na pewno Was tym nowym singlem zaskoczę! – obiecała Daria Reczek i dodała, że jej nadchodzący utwór został wyprodukowany przez szwedzkich producentów.

Mamy nadzieję, że szykuje się międzynarodowy hit!


instagram / Daria Reczek
eska.pl / IB

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DARIA RECZEK (@dariareczek)

VIDEO

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast