ADV
1
Wiadomości

Dębno. Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego jest obchodzony corocznie 21 listopada. To Święto wszystkich ludzi wielkiego serca, którzy swoje zawodowe życie uczynili piękną misją niesienia pomocy osobom w potrzebie, osobom z niepełnosprawnościami i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Życzenia wójta Wiesława Kozłowskiego dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębnie

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, składam serdeczne podziękowania za nieocenioną pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy osobom potrzebującym. Wasze zaangażowanie i empatia sprawiają, że nasza gmina staje się miejscem, gdzie każdy może liczyć na wsparcie i zrozumienie.

Dziękuję za wrażliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Życzę, aby każdy dzień przynosił zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy a nagrodą za Wasz trud i wysiłek był szacunek społeczny i wdzięczność osób, którym pomagacie. Życzę zdrowia, siły, wytrwałości, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także radości z codziennej pracy, oraz przekonania, iż Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom naszej gminy.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button