ADV
KulturaWiadomościWideo
Trending

Dębno. Wyjątkowy występ Stefano Terrazino z okazji Dnia Kobiet / zdjęcia / video

W sobotę, 4 marca 2023 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Na to wspaniałe wydarzenie zaprosił wójt Wiesław Kozłowski.

Na powitanie wszystkie Panie z Gminy Dębno witane były słodkimi upominkami przez włodarza Gminy Dębno.

Po części oficjalnej i złożeniu życzeń przez Wójta Kozłowskiego i zaproszonych gości: Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę oraz Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego przyszedł czas na część artystyczną w wykonaniu Stefano Terrazzino.

Stefano czarował widownię swoim tańcem, śpiewem, ale przede wszystkim doskonałym kontaktem z licznie zgromadzoną publicznością.

Artysta zaprezentował największe włoskie przeboje m.in. Felicita, Ti Amo, Hey Mambo, Bella Cio, przy dźwiękach których publiczność bawiła się doskonale. Oczywiście nie obyło się bez bisów.

W trakcie wydarzenia odbywała się zbiórka charytatywna do puszek na terapię genową 10 miesięcznej Marysi w trakcie której zebrano kwotę 10 484,43 zł.

– Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji. Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Dębno udowodnili, że mają wielkie serca i nie są obojętni na los innych osób.

Przekazujemy ogromne podziękowania dla wolontariuszek za sprawnie przeprowadzoną zbiórkę – mówi Wiesław Kozłowski wójt Gminy Dębno.

Na zakończenie wójt Wiesław Kozłowski podziękował wszystkim Kobietom za tak liczne przybycie i zaprosił na kolejne planowane wydarzenia.

Foto. Maciej Mazur

IB / Gmina Dębno

VIDEO

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button