ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Patrycja i Jacek z Czchowa pojadą na wakacje marzeń dzięki firmie PAGEN

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? Okazuje się, że jest to możliwe! Patrycja i Jacek z Czchowa biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym firmy PAGEN na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dali sobie szansę na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 stycznia do 25 lutego bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Patrycji i Jacka z Czchowa.
  • Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla Marty i Kamila z Jaworzna.
  • Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Moniki i Przemysława z Nowego Targu.

W naszym zgłoszeniu postawiliśmy na humor, dystans i dobrą zabawę. Nakręciliśmy krótki film na budowie, prezentując korzyści wyboru stolarki otworowej firmy PAGEN. Wznieśliśmy także toast, życząc dalszych sukcesów – mówią Patrycja i Jacek, zwycięzcy pierwszej rundy konkursu „Gratulacje na Wakacje”, którzy dokonali zakupu w salonie Producenta w Gnojniku.

Obecnie trwa 2 runda konkursu, która zakończy się 25 marca. Konkurs, w ramach którego Producent łącznie wręczy 5 voucherów Wakacje.pl oraz 10 voucherów Hotelu BUKOVINA potrwa do 25 czerwca 2023 roku, a wybór Laureatów nastąpi każdego 25-go dnia miesiąca. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich.

Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby Naszych Klientów, dla których dom jest dziełem życia, a jego budowa i wykończenie staje się priorytetem na kilka lat. Odpoczynek często schodzi na dalszy plan, dlatego w naszym Konkursie staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak widać skutecznie! – podsumowała Kinga Robak, Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmy PAGEN.

Więcej informacji o Konkursie Jubileuszowym „Gratulacje na Wakacje” firmy PAGEN >>

IB

Podobne artykuły

Back to top button