ADV
Kultura

Dębno / Zagłosuj na Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości

Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie potrwa do 14 czerwca i jest całkowicie darmowe.  W tym roku z inicjatywy Dębińskiego Centrum Kultury, można głosować na zadanie pt.: Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości.

„Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości” (czerwiec/lipiec 2022) będą największą imprezą plenerową o tematyce historycznej, rekonstrukcyjnej, sztuki wojennej w międzynarodowym wydaniu w naszym regionie. Piękne, idealnie pasujące do tego plenery wokół Zamku w Dębnie, będą areną pokazów sprzętu wojskowego z wszystkich epok historycznych, turnieju rycerskiego, pokazów konnych, żywych lekcji historii, warsztatów, kontaktu z prawdziwym wojskowym obozowiskiem przez kilka dni. Finałem będzie duży pokaz laserowy i występ chóru wojskowego z orkiestrą symfoniczną.

Głosować można na 3 sposoby:
– elektronicznie, na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl <==
– wrzucając wypełnioną kartę do głosowania do urny (na terenie powiatu bocheńskiego urna znajduje się w Starostwie Powiatowym w Bochni; a na terenie powiatu brzeskiego urna znajduje się w Urzędzie Miejjskim w Brzesku, ul. Bartosza Głowackiego 51)
– korespondencyjnie, poprzez przesłanie wypełnionej karty do głosowania z dopiskiem „Budżet Obywatelski” na adres Urzędu Marszałkowskiego (decyduje data wpływu do Urzędu).

Link do głosowania w wersji elektronicznej: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

foto: Robert Moździerz Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Gmina Dębno

blank

Podobne artykuły

Back to top button