ADV
Wiadomości
Trending

Dzień Patrona Pracowników Ochrony Zdrowia

18 października obchodzimy Dzień Św. Łukasza – Patrona Pracowników Ochrony Zdrowia oraz wszystkich tych, którym na sercu leży zdrowie i życie ludzkie.

Święty Łukasz był lekarzem, a także ewangelistą. Z racji wykonywanego zawodu, patronuje on lekarzom, ale też pielęgniarkom, farmaceutom, ratownikom, fizjoterapeutom, opiekunom medycznym, diagnostom laboratoryjnym, pracownikom technicznym, administracyjnym oraz wszystkim osobom związanym z ochroną zdrowia.

– Z tej okazji wszystkim Pracownikom ochrony zdrowia, a w szczególności Pracownikom Naszego Szpitala, życzymy dużo sił do pracy, satysfakcji i wytrwałości oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Składamy również wyrazy uznania za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony pacjentom, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości. Oby Wasza trudna praca zawsze spotykała się z życzliwością i serdecznością pacjentów, a uśmiech zawsze towarzyszył Państwu w codziennych obowiązkach.

Z okazji Dnia św. Łukasza w dniu 18.10.2021 (tj. poniedziałek) o godzinie 11:00 w Kaplicy Szpitalnej odprawiona zostanie przez Kapelana ks. Józefa Waśko uroczysta Msza Św. w intencji Pracowników, na którą serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja SPZOZ w Brzesku

SPZOZ Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button