ADV
1
Wiadomości
Trending

Elektro-wysypisko na ul. Za torem w Sterkowcu

W zaroślach przy ul. Za torem w Sterkowcu po raz kolejny pojawiło się dzikie wysypisko. Tym razem zaledwie kilka metrów od drogi można znaleźć kilkanaście starych drukarek, telewizorów i innych urządzeń elektrycznych.

Jak widać po przekroju wiekowym wyrzuconego sprzętu ich dotychczasowy właściciel z troską przez lata „chomikował” stare i uszkodzone rzeczy, by wreszcie wyrzucić je na cudze pole. Nie świadczy to najlepiej o jego inteligencji, ponieważ od lat elektrośmieci są nieodpłatnie zbierane przez Brzeskie Zakłady Komunalne.

Ulica Za Torem nie ma szczęścia – różne osoby regularnie wyrzucają tam swoje śmieci – czy to gabaryty, czy też drobne śmieci. Sporo jest tam opakowań po jedzeniu fast food porzuconych przez „miłośników” jednej z dużych restauracji sieciowych.

Przypominamy: właściciele nieruchomości z terenu gminy Brzesko mogę przekazać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny firmie: Brzeskie Zakłady Komunalne Sp. z o. o..

Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbywa się podczas organizowanych akcyjnie zbiórek o terminach których informacja podawana jest do publicznej wiadomości, a także w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na ul. Przemysłowej 11 w Brzesku, codziennie w godzinach od 8.00 – 18.00, w soboty w godzinach od 8.00 – 15.00 oprócz niedziel i dni świątecznych.

 

Mapa


sterkowiec.pl

Foto nadesłane

Galeria zdjęć 

Podobne artykuły

Back to top button