ADV
Wiadomości
Trending

Eliza Milewska z Jadownik w półfinale Miss Polski Nastolatek 2020

Już można oddawać głosy na półfinalistki konkursu Miss Polski Nastolatek 2020! Wśród nich znalazła się 18 letnia Eliza Milewska z Jadownik. 22 października 2020 r. wywalczyła tytuły Miss Nastolatek Krakowa 2020 oraz Miss Nastolatek Internautów Małopolski 2020, pokonując 45 kandydatek. Teraz zmierzy się w konkursie o tytuł Miss Polski Nastolatek 2020.

W tym roku organizatorzy konkursu nie mogli dokonać wyboru finalistek w trakcie castingu, dlatego zdecydowali się na organizację plebiscytu. To internauci mogą zdecydować, które dziewczyny wezmą udział w finale konkursu Miss Polski Nastolatek 2020!

W finale konkursu Miss Polski Nastolatek 2020 wystąpi 24 finalistek. 10 finalistek z największą ilością głosów oraz 14 finalistek, wybranych przez jury konkursu Miss Polski. Głosowanie potrwa do 31.12.2020 r. godz. 1:00.

Głosowanie

Eliza Milewska startuje z numerem 20.

Głosowanie Miss Polski Nastolatek 2020 odbywa się na stronie www.misspolski.pl <==

Głosowanie na stronie Miss Polski jest płatne. Można to zrobić wysyłając SMS, lub wykonać przelew na określoną kwotę, do której jest przypisana określona liczba głosów.

 

 

Konkurs Miss Polski Nastolatek to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Konkurs Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek to nie tylko wspaniała przygoda, która każdą kandydatkę przybliża do zdobycia wymarzonej korony. To przede wszystkim ogromna szansa dla dziewcząt, które marzą o karierze modelek.

Profil Instagram Elizy Milewskiej z Jadownik 

Instagram – Eliza Milewska <==

Eliza Milewska ma 18 lat i pochodzi z Jadownik.

 

O wcześniejszych sukcesach Elizy Michalik w konkursie Miss Nastolatek pisaliśmy w materiale:

Eliza Milewska z Jadownik została Miss Nastolatek Krakowa oraz Miss Nastolatek Internautów Małopolski 2020 <==

 

foto: misspolski.pl/

IB / misspolski.pl/

Back to top button