ADV
EdukacjaWiadomości

Ferie zimowe 2024 z GOK Borzęcin

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Borzęcinie zapraszają dzieci z gminy Borzęcin do wspólnego spędzania czasu wolnego podczas zajęć przygotowanych na okres ferii zimowych 2024r. Podążając za ogólnopolską akcją dotyczącą profilaktyki przeciw uzależnieniom od telefonów, komputerów, internetu czy mediów społecznościowych, proponujemy alternatywne propozycje na zabicie nudy.

„Zostaw telefon w domu – baw się z nami” – pod takim hasłem i przy wsparciu wójta gminy – Janusza Kwaśniaka, proponujemy dwa tygodnie różnorodnych zajęć.

Rozpoczynamy od darmowych zajęć baletowo – tanecznych, przez dwa dni instruktor ze Studia Bajka poprowadzi w dwóch grupach darmowe warsztaty dla wszystkich dzieci od 4. roku życia do 13 lat, odkryje tajniki tańca baletowego w formie zabawy.

Będziemy się też bawić z animatorami Ani-Mani i aktywnie spędzać czas podczas „Bajkowych Ostatków”. Dla wielbicieli ruchu proponujemy wyjazd na kręgle i do Centrum Zabaw Xtreme Kids w Tarnowie.

Coś dla siebie znajdą też dziecięcy pasjonaci strzelectwa, z myślą o których organizowany będzie Turniej Strzelecki „SNAJPER JUNIOR”.

Utalentowani manualnie, będą mieć szansę wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych i zabawach plastycznych. Również biblioteka i jej filie przygotowały zajęcia i spotkania dla swoich czytelników.

Poszukamy też skarbów w wiśnickim zamku i skorzystamy z zaproszenia do pracowni alchemika.

W drugim tygodniu Dom Kultury odwiedzą aktorzy i kukiełki z teatru „Bajka”, aby pokazać nam jak unikać złych nawyków, które powodują, że nie idzie nam w szkole i ogarniają nas złe emocje.

Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w zajęciach pod nr tel. 146846013.

Odkładamy telefon na godzinę i bawimy się razem w Domu Kultury w Borzęcinie.

Spróbuj i namów rodziców do wspólnej zabawy. ZAPRASZAMY!!!

Poniżej pełny plan działań Gminnego Ośrodka Kultury i Bibliotek w gminie Borzęcin.

Borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button