ADV
Kultura

Finał WOŚP w Brzesku – zebrano 110 tysiecy złotych

Powoli opadają emocje po 31. Finale WOŚP. Czas na podsumowanie i podziękowania. Na ten moment wspólnymi siłami zebraliśmy 110 053, 88 zł. To drugi wynik w historii brzeskich finałów!

Puszki – 71 941,08 zł
Licytacje Allegro – 18 509,80 zł
Licytacje stacjonarne – 12 910 zł
eSkarbonka (wciąż można wpłacać) – 6 693 zł

Galeria zdjęć <==

Kwota z pewnością jeszcze wzrośnie, ponieważ bank wciąż przelicza datki w walucie obcej. Dla spóźnialskich wciąż aktywna jest nasza eSkarbonka: https://eskarbonka.wosp.org.pl/tgmtmv .

Przede wszystkich chcemy podziękować największym bohaterom wszystkich finałów, czyli naszym kochanym WOLONTARIUSZOM – ten wspaniały wynik to głównie WASZA zasługa. Dziękujemy po stokroć!
„Najbogatsze” tegoroczne puszki należały do Julki (2 946,29 zł), Kuby (2 901,67 zł), Bartka (2 863,03 zł), Mateusza (2 405, 68 zł) oraz Mai (2 058,87 zł).

Nie zawiedli również uczestnicy aukcji, zarówno tych internetowych jak i stacjonarnych. Nasze przedmioty licytowane przez portal allegro trafiły m.in. do Bydgoszczy, Szczecina, Olesna, Augustowa, Zabrza czy Warszawy. To się nazywa promocja miasta!

Jak zwykle niezwykłym powodzeniem cieszyły się Złote Serduszka, za które bardzo dziękujemy Andrzejowi Mellerowi, właścicielowi firmy Timeless. Na portalu allegro najdroższe z nich osiągnęło kwotę 2024 zł. Na stacjonarnych aukcjach tegoroczny serduszkowy rekord to 2100 zł.

O muzyczne emocje na najwyższym poziomie zadbał niezastąpiony Kulson Band pod przewodnictwem perkusisty Krzysztofa Szydłowskiego, który specjalnie na tę okazję skomponował utwór pod wiele mówiącym tytułem „Stop War”. Wybrzmiały największe hity polskiego i światowego rocka. Energetyczna bomba! Panie Krzyśku – czapki z głów. W skład zespołu weszli również Teresa Szydłowska (klawisze), Krzysztof „Arnold” Michalski (gitara i wokal), Karol Niemiec (klawisze), Mirek Ciemięga (saksofon), Daniel Pabian (bas) i Joanna Gałek (perkusja). Zaśpiewali: Agnieszka Piekarz, Zuzanna Łazarz i Tomasz Łazarz oraz Jagoda Szydłowska, która w przerwie porwała publiczność setem didżejskim. Gościnnie wystąpił Krzysztof Musiał oraz tancerze ze szkoły tańca Thomas Dance – Jowita Gawor i Kacper Stal oraz Anna Ćwierz i Jakub Miękina.

Nie byłoby brzeskich finałów bez zgranej grupy przyjaciół, którzy od lat wspierają nasze działania w ramach WOŚP.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

MOK Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button