Wiadomości
Trending

Groźny wypadek motocyklisty na węźle Brzesko / zdjęcia / 27 września 2020 r.

W niedzielę 27 września 2020 r. w okolo godziny 22 na węźle Brzesko miał miejsce groźny wypadek z udziałem samochodu osobowego oraz motocyklisty. Młody motocyklista trafił z obrażeniami do bocheńskiego szpitala.

Bardzo groźnie wyglądający wypadek drogowy miał miejsce w niedzielę w nocy w okolicach węzła autostradowego Brzesko. Około godziny 22 lewym pasem ruchu w kierunku Krakowa jechał motocyklista. W tym czasie do ruchu włączał się, równie młody kierowca samochodu osobowego. Gdy zmieniał pas z prawego na lewy, poczuł uderzenie w tył pojazdu. Później zorientował się, że w jego samochód wjechał motocyklista. Na miejscu świadkowie tego wypadku udzielali pomocy pokrzywdzonemu do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. Motocyklista trafił do bocheńskiego szpitala z ogólnymi potłuczeniami oraz podejrzeniem złamania kończyn.

Policjanci tarnowskiego ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili świadków wypadku oraz ich rozpytali. Wstępne ustalenia wskazują, że 21-letni kierowca osobowego Volkswagena zmieniając pasy ruchu, nie upewnił się, czy taki manewr może wykonać. 26-letni motocyklista nie dążył wyhamować swojej Hondy i uderzył w tył jego samochodu. Oba pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu do prowadzonego postępowania, które aktualnie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzesku.

Przyczyny tego wypadku ustalają śledczy, a o winie zdecyduje tamtejszy sąd.

Tarnowska Policja

 

Groźny wypadek motocyklisty

W niedzielę w nocy miał miejsce groźny wypadek motocyklisty na tarnowskim odcinku…

Opublikowany przez Tarnowska Policja Wtorek, 29 września 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast