ADV
Wiadomości

Groźny wypadek na A4. Zderzenie samochodu osobowego z łosiem / 25 listopada 2023 r.

W sobotę 25 listopada 2023 r. około godziny 18 a autostradzie A4 na wysokości miejscowości Wokowice (477 km autostrady, pas w kierunku Krakowa) doszło do bardzo groźnego z udziałem samochodu osobowego oraz łosia, który mimo siatki zabezpieczającej wtargnął na jezdnię.

W następstwie zderzenia poszkodowane zostały 3 osoby. Do transportu medycznego dziecka poszkodowanego w zdarzeniu zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 6.

Niestety zwierze nie przeżyło zderzenia z samochodem. Dodatkowo kolejny samochód najechał na leżące na jezdni zwłoki zwierzęcia.

Na miejscu działania prowadzą strażacy z jednostek  PSP w Brzesku oraz PSP w Tarnowie, a także  druhowie z jednostki OSP w Szczepanowie. Do zdarzenia zadysponowana 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policję i Służbę Autostradowa.

Na czas prowadzenia akcji ratowniczej oraz usuwania pozostałości powypadkowych droga była zablokowana. Po godzinie 21.00 ruch został przywrócony.

Foto: PSP Brzesko

Ib

Galeria zdjęć

blank blank

blank

Podobne artykuły

2 Comments

  1. Czy tak trudno autorowi wspomnieć, że w wypadku również został poszkodowany łoś? Czy dla autora zwierzęta to przedmioty, którym nie warto współczuć?

Back to top button