ADV
KulturaWiadomości
Trending

Hubert Zapiór ponownie w Brzesku / Koncert odbędzie się 1 września 2022 r.

W czwartek 1 wrzesnia 2022 r. w Brzesku ponownie wystąpi Hubert Zapiór. Koncert odbędzie się w Pałacu Goetzów. Poprzedni występ artysty miał miejsce w Brzesku 4 lata temu.

– Możemy zatem oficjalnie potwierdzić, że dzięki współpracy z Pałac Goetz już 1 września przed brzeską publicznością ponownie wystąpi Hubert Zapiór! – oficjalnie informują przedstawiciele stowarzyszenia Be Activ.

Poprzednie koncerty w Brzesku, rodzinnym mieście tego artysty występującego obecnie na najważniejszych scenach operowych w Polsce i za granicą, dzięki swojej wyjątkowej atmosferze i zawsze indywidualnie dopasowanej formule cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród lokalnej społeczności ale także przyciągały do naszego miasta melomanów z całej Polski.

Hubert Zapiór szykuje muzyczną ucztę jakiej w Brzesku jeszcze nie było.

– Nie możemy jeszcze zdradzić wszystkiego ale zapewniamy, że będzie międzynarodowo i na najwyższym, światowym poziomie. Na specjalne zaproszenie Huberta odpowiedział bowiem wybitny i niezwykle utytułowany artysta zza oceanu… – zapowiadają przedstawiciele stowarzyszenia Be Activ.

Warto zatem uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować pierwszy wieczór września, bo naprawdę warto.

– Podczas rozmów z Hubertem wywiązała się również ciekawa dyskusja, dotycząca organizacji większych wydarzeń kulturalnych na najwyższym poziomie w latach kolejnych, na które Brzesko z całą pewnością zasługuje – czytamy na profilu stowarzyszenia Be Activ.


foto: Stowarzyszenie Be Active
Hubert Zapiór – Baritone

blank

Podobne artykuły

Back to top button