ADV
Wiadomości

Internetowa Aukcja Prac WTZ Brzesko

Od 25 maja do 8 czerwca 2020 r. trwa XVIII Internetowa Aukcja Prac uczestników brzeskiego warsztatu terapii zajęciowej.

– Z uwagi na aktualną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, nie możemy spotkać się osobiście. W tym trudnym czasie nie chcemy się jednak poddawać!

Aukcja odbywa się za pośrednictwem internetu. Warto polubić stronę www.facebook.com/wtzbrzesko, gdzie po polubieniu strony, można dołączyć do grupy, w której umieszczone są prace przeznaczone do licytacji https://www.facebook.com/groups/WTZBrzeskoAukcjaPrac/.

Co roku, w maju podopieczni brzeskich WTZ-tów świętowali szczególny dzień dla swojej placówki – Aukcję Prac. Było to szczególne spotkanie, swoiste święto dla uczestników warsztatu i kadry terapeutycznej. Aukcje gromadziły wiele osób, które miały okazję przekonać się jak duże zdolności twórcze, kreatywność, wrażliwość estetyczną, bogatą osobowość i emocjonalność posiadają osoby niepełnosprawne.

– Wierzymy, że już niedługo nasi uczestnicy będą mogli wrócić na warsztat, by w atmosferze radosnej twórczości móc stawić czoła kolejnym artystycznym wyzwaniom. W oczekiwaniu na ten moment, pragniemy pokazać Państwu efekt pracy, jaką udało się wykonać naszym podopiecznym. Liczymy, że docenią Państwo ich zaangażowanie, wysiłek i efekt często wielogodzinnej, mozolnej pracy – przekonują organizatorzy aukcji.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rehabilitację społeczną podopiecznych brzeskiego warsztatu.

jakub.bwi.pl

Podobne artykuły

Back to top button