ADV
Kultura

IV Wakacyjny konkurs fotograficzny. Wspólna inicjatywa Parafii Miłosierdzia i szkoły z Betlejem

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku we współpracy z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Brzesku oraz szkołą Sheperd’s High School z Beit Sahour w Betlejem organizują wspólnie wakacyjny konkurs fotograficzny. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży. Prace konkursowe w postaci zdjęć z wypoczynku wakacyjnego można nadsyłać do końca września 2022 r.

– Przed Wami wakacje. Po wielu miesiącach nauki można nareszcie wędrować i wypoczywać, można poznawać piękne miejsca. Życzymy, aby podczas wakacyjnych wędrówek towarzyszył Wam zachwyt pięknem krajobrazu, otaczającej przyrody i wszystkich Bożych stworzeń. To co Was wzruszy, zadziwi, to w czym zobaczycie Boże ślady spróbujcie utrwalić za pomocą aparatu fotograficznego a zdjęcia przyślijcie do nas – zachęcają organizatorzy.

SKRÓCONY REGULAMIN KONKURSU
POSTANOWIENIA OGÓLNE
Organizatorem konkursu jest parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku) we współpracy z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Brzesku oraz szkołą Sheperd’s High School z Beit Sahour w Betlejem.
Adres Organizatora w Polsce: Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Jana Pawła II 2, 32 – 800 Brzesko, kancelaria@milosierdzie.brzesko.net.pl Adres Mailowy Organizatora w Palestynie: yacoubmona272@gmail.com
Data rozpoczęcia konkursu: 30.06.2022 r.
Termin nadsyłania prac: do 30.09.2022 r.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży klas I – VIII szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody (licencji) na nieodpłatne przechowywanie i wykorzystywanie przez organizatora nadesłanych prac.

ZASADY KONKURSU
Udział w konkursie następuje przez przesłanie na adres wskazany w „Postanowieniach ogólnych”
Sposób nadsyłania prac: zdjęcie zapisane w pliku elektronicznym w formacie JPG, w wielkości nie większej niż 10 MB i nie mniejszej niż 1MB przesłane na konto mailowe kancelaria@milosierdzie.brzesko.net.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „ IV Konkurs fotograficzny „Przyjdźcie, Zobaczcie Dzieła Pana”. Uczestnicy w Palestynie nadsyłają prace na adres: yacoubmona272@gmail.com
Do zdjęcia muszą być dołączone następujące dane: imię i nazwisko autora pracy konkursowej, wiek, adres e-mail, a także tytuł i krótki opis zdjęcia (miejsce, data wykonania).
Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie i zdobyć tylko jedną nagrodę.
Prace będą oceniać dwie niezależne komisje w Brzesku i w Beit Sahour.

NAGRODY
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizatorów w obu krajach, które będą przyznane w dwóch kategoriach: kategoria I – klasy 1 – 6 szkoły podstawowej, kategoria II – 7, 8 klasa szkoły podstawowej oraz szkoła średnia.
Informacja o terminie i miejscu wręczenia nagród zostanie przekazana na wskazany w zgłoszeniu adres email lub telefonicznie.
Lista laureatów konkursu oraz wszystkie prace zostaną opublikowane na parafialnej stronie internetowej (www.milosierdzie.brzesko.net.pl) w terminie ustalonym przez Organizatora oraz na wystawie pokonkursowej w parafii i w obydwu szkołach.
Nagrody będzie można odebrać osobiście u Organizatora podczas ogłoszenia wyników konkursu.
Aby zapoznać się z pełną wersją regulaminu – kliknij TUTAJ <==

Zachęcamy do udziału w Konkursie.

milosierdzie.brzesko.net.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button