ADV
Kultura
Trending

Jadowniki / Niedzielny koncert online dla Marcelka Kubali / 21 lutego 2021 r.

Już dzisiaj tj. w niedzielę 21 lutego 2021 r. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert charytatywny dla Marcelka Kubali. Koncert odbędzie się w formule online i będzie transmitowany na naszym kanale facebookowym.
Koncert będzie transmitowany z Domu Ludowego w Jadownikach. Organizatorem wydarzenia jest Sołtys Jarosław Sorys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki.
W trakcie trwania koncertu prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl na internetową zbiórkę Marcelka Kubali.
Wystąpią: Daria Reczek, Marysia Kokoszka, Sylwia Wiktoria Pasek, Iza Sacha oraz Damian Zgraja.
O artystach:
Daria Reczek

– Finalistka 10 edycji programu The Voice of Poland, laureatka wielu konkursów wokalnych: ogólnopolskich, wojewódzkich i regionalnych. Naukę wokalu rozpoczęła w Smileflow art company w Krakowie. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w Bochni w klasie skrzypiec. Przez trzy lata śpiewała w zespole rockowym, a także udzielała się w chórze parafialnym.

Sylwia Wiktoria Pasek
– Instruktor wokalny, kompozytorka, autorka tekstów. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute – Na kierunku wokalno aktorskim ze specjalnością aktor scen muzycznych oraz Masterclass w specjalności – wokalistyka. Laureatka wielu festiwali wokalnych m.in. Grand Prix w Międzynarodowym festiwalu ,,Dębica Open Festiwal’’- Dębica 2018 ,Grand Prix festiwalu kolęd I pastorałek – Brzesko 2015, Tytułu ,,Talent Małopolski’’ – Piwnica Pod Baranami, Kraków 2015. Odbyła liczne warsztaty oraz seminaria wokalne.
Marysia Kokoszka

– Na swoim pierwszym konkursie była już w wieku 3 lat. Był to konkurs „Od Jadownik do Betlejem”. Od 3 lat uczęszcza na lekcje śpiewu do Pani Agnieszki Piekarz, śpiewa w chórze Kościelnym przy parafii Św. Jakuba w Brzesku. Jest uczestniczka i laureatką wielu konkursów wokalnych.

Iza Sacha

– absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Domosławicach w klasie wokalno-aktorskiej. Jest wokalistką w orkiestrze Crushed saunds big bend. 23 maja 2019 roku premierę miała debiutancka piosenka Izy pt ,,Na Skraj”. Uczestniczka wielu konkursów wokalnych.

Damian Zgraja
– Śpiewa od małego. Od 5 lat również gra na gitarze. Zdobył 2 miejsce w konkursie o muszle Św. Jakuba w Brzesku gdzie zdobył srebrną muszle. Śpiewa w kilku zespołach parafialnych, jest Kantorem w swojej parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.
ZAPRASZAMY.

IB

PLAKAT

blank

VIDEO – Zaproszenie

blank

Podobne artykuły

Back to top button