ADV
WiadomościWideo

Jarmark charytatywny dla Łucji. Zebrano 12 375,10 zł! / 8 sierpnia 2021 r.

W niedzielę 8 sierpnia 2021 r. na placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku odbył się Jarmark dobroci dla Łucji. Dzięki hojności ofiarodawców udało się zebrać do puszek 12 375,10 zł na pokrycie kosztów operacji Łucji Krzywdy z Jadownik.

Sukces zbiórki jest o tyle istotny, że w dniu dzisiejszym tj. 10 sierpnia na profilu Łucja Krzywda pojawiła się informacja rodziców dziewczynki, że po badaniach lekarze zdecydowali, że poród zostanie przyśpieszony i odbędzie się dzisiaj o 15.00! Jak na razie nie mamy żadnych informacji ze szpitala.

Organizatorzy jarmarku przygotowali całe mnóstwo atrakcji: m.in. animacje, zabawy i gry dla dzieci, jarmark wyrobów tradycyjnych prowadzony przez koła gospodyń, pokazy sprzętu pożarniczego przygotowane przez OSP Jadowniki, maraton Zumby, a także grill i wiele innych niespodzianek.

Wysiłek organizatorów jarmarku oraz dobre serca wszystkich ofiarodawców doceniają najbliżsi Łucji.

– „Bo ludzi dobrej woli jest więcej…”. Początek tygodnia – dla nas bardzo ważnego tygodnia. Dzisiaj chcielibyśmy się podzielić wspaniałą informacją.

Podczas wczorajszego „Jarmarku dobroci dla Łucji” udało się zgromadzić kwotę 12 375,10 PLN. To niesamowite jak potraficie się organizować i nie ustajecie w pomocy dla nas, dla naszej Łucji – napisał Michał – tata Łucji.

W organizację Jarmarku charytatywnego dla Łucji zaangażowany był cały sztab ludzi dobrej woli. Jak się okazuje w pomoc organizują, się nie tylko mieszkańcy Powiatu Brzeskiego, ale i mieszkańcy m.in. Powiatu Tarnowskiego.

– Bardzo się cieszymy, że ludzie po raz kolejny okazali tyle dobrego serca – mówi Magdalena Gajec, jedna z organizatorek Jarmarku.

Na Placu Kazimierza Wielkiego obecne były:

KGW „Pozytywnie zakręceni” Jasień
KGW „KRAJANKI „Gnojnik
KGM „Brzeszczanki” Brzesko
KGW Szpilki Bucze
KGW Marcinkowicanki
O atrakcje dodatkowe zadbali m.in.: Zumba – Jola Gondek i Dagmara Mikulec, Animacje Klaudia Górowska,
Dj`sTeam Brzesko oraz druhowie z OSP Jadowniki.

Jak pomóc? 

Trwa zbiórka internetowa za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

To serduszko nie może się zatrzymać❗️Ratuj naszą córeczkę / zbiórka siepomaga.pl <==

Liczymy na wielkie serca naszych Czytelników!

Szczegółowe informacje nt problemów zdrowotnych maleńkiej Łucji oraz zbiórki na operację ratującą Jej życie można znaleźć w artykule: Uratujmy serduszko Łucji z Jadownik! Trwa zbiórka środków na operację <==

WYNIKI JARMARKU


foto: Bogusław Hajduk
IB

Video

Zdjęcia

Podobne artykuły

Back to top button