ADV
blank
KulturaWiadomości
Trending

Jubileuszowy 25. Baszta Jazz Festival w Czchowie / 12-14 lipca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy 25. Baszta Jazz Festival, który odbędzie się od 12 do 14 lipca 2024 r. w Czchowie.

Czchów będzie może się poszczycić 25. letnią historią jazzowego festiwalu! Zapraszamy wszystkich miłośników jazzu, mieszkańców gminy oraz osoby, które poszukują ciekawej rozrywki. Proponujemy udział w koncertach: RB Dixie Five, Andrzeja Jagodzińskiego Trio i Agnieszki Wilczyńskiej, Big Bandu Błonie, Sonii Bohosiewicz, Jazz Band Ball Orchestry & Karen Edwards, Leliwy Jazz Band i Slavii Dixieland Band. Tradycyjnie odbędą się parady nowoorleańskie: 13 lipca w Rynku, 14 lipca z Rynku na dziedziniec zamku.

Podczas tegorocznej aukcji będzie można nabyć obrazy oraz zdjęcia, przedstawiające wykonawców poprzednich edycji festiwalu. Jak co roku, Rynek w Czchowie ozdabiają fotografie muzyków jazzowych, autorstwa Piotra Góryjowskiego.

Urokliwe miejsca – Oranżeria Hotelu Łaziska nad jeziorem, Rynek i dziedziniec zamku w Czchowie – sprawiają, że koncerty i wydarzenia towarzyszące nabierają jeszcze większego blasku.

Baszta Jazz Festiwal w Czchowie należy do grona popularnych festiwali jazzowych w Polsce o całkowicie bezpłatnej formule. Wydarzenie współfinansowano ze środków ZAW STOART.

– Gorąco zapraszamy na 25. Baszta Jazz Festival do Czchowa! – zachęca Elżbieta Ogiela dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie

Baszta Jazz Festival w Czchowie jest festiwalem jazzu tradycyjnego, który poprzez połączenie oryginalnych pomysłów, nawiązanie do muzyki klasycznej, jazzu amerykańskiego i europejskiego popularyzuje jazz w Polsce. Czchów jest szczególnym miejscem, a festiwal sprawia, że właśnie tu, spotykają się wrażliwi ludzie, dojrzali muzycy dbający o młodych oraz uważna i życzliwa widownia.


Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button