ADV
Kultura

Festyn Rodzinny w Jastwi. Moc atrakcji dla każdego! / 13 lipca 2024 r.

Już w najbliższą sobotę 13 lipca 2024 r. na boisku sportowym przy Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, odbędzie się Festyn Rodzinny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, korzystając z wielu przygotowanych atrakcji m.in.:

 • Darmowych dmuchańców
  Dla najmłodszych uczestników przygotowano kolorowe dmuchańce, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości i zabawy. To idealna okazja, aby dzieci mogły się wyszaleć i spędzić czas na świeżym powietrzu.
 • Gier i zabaw z nagrodami
  Festyn to również czas na aktywności pełne emocji i rywalizacji. W trakcie wydarzenia będą przygotowane różnorodne gry i zabawy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Strefy gastronomicznej
  W strefie gastronomicznej czekają pyszne przekąski i dania przygotowane przez Koło Gospodyń „Jastwianki” z Jastwi. Panie z KGW przygotowały coś specjalnego – od słodkości po sycące potrawy.
 • Kiełbasek z grilla
  Nic nie smakuje lepiej niż świeżo grillowane kiełbaski! Zapraszamy do skosztowania ich prosto z rusztu.
 • Darmowego popcornu
  Czy może być coś lepszego niż darmowy popcorn? Dla wszystkich uczestników przygotowano ten smakowity przysmak, który doskonale uzupełni każdą chwilę spędzoną na festynie.
 • Występów muzycznych i zabawy tanecznej
  Muzyka towarzyszyć będzie przez cały czas trwania festynu. Na scenie pojawią się różnorodni artyści, którzy zadbają o świetną atmosferę i rozrywkę. O godzinie 19:00 rozpocznie się zabawa taneczna z DJ’em. To doskonała okazja, aby potańczyć i bawić się przy ulubionych rytmach.

Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Nie możesz tego przegapić!

Czeka mnóstwo atrakcji, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i świetnej zabawy.

Gmina Dębno

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button