ADV
Wiadomości
Trending

Julita Dubiel z Jaworska w finale konkursu Miss Województwa Małopolskiego / 12 maja 2024 r.

Julita Dubiel z Jaworska dotarła do finału Miss Województwa Małopolskiego 2024. Znalazła się w grupie 30 kobiet, które 12 maja 2024 r. powalczą o koronę najpiękniejszej mieszkanki Małopolski roku 2024!

Julita pochodzi z Jaworska w Gminie Dębno. Ma 19 lat.

W niedzielę 12 maja o godz. 18:00 odbędzie się tegoroczny finał konkursu Miss Woj. Małopolskiego, podczas której zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki Małopolski. W tym roku wydarzenie odbędzie się gościnnie w Metropolo by Golden Tulip (ul. Orzechowa 11, Kraków).

W finale konkursu zaprezentuje się 30 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Woj. Małopolskiego i 26 kandydatek do korony Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego

Gwiazdami wieczoru oprócz naszych wspaniałych i wyjątkowych finalistek będą: Paweł Tur, Gabriel Fleszar oraz  Aleksandra Markowicz Violin.

Bilety na wydarzenie dostępne na https://bilety.polskamiss.pl <==

blank

O Konkursie Miss Województwa Małopolskiego

Konkurs Miss Woj. Małopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa Małopolskiego i Krakowa. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Małopolski dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich.

Konkurs kończy gala finałowa na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Małopolski oraz Krakowa.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.

FOTO: Roman Słomka

IB / Miss Województwa Małopolskiego

blank

Podobne artykuły

Back to top button