ADV
WiadomościWideo
Trending

Julita Dubiel z Jaworska w finale Miss Województwa Małopolskiego 2024

Julita Dubiel z Jaworska dotarła do finału Miss Województwa Małopolskiego 2024. Znalazła się w grupie 30 kobiet, które 12. maja 2024 r. powalczą o koronę najpiękniejszej mieszkanki Małopolski roku 2024!

Julita pochodzi z Jaworska w Gminie Dębno. Ma 19 lat.

O Konkursie Miss Województwa Małopolskiego

Konkurs Miss Woj. Małopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa Małopolskiego i Krakowa. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Małopolski dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich.

Konkurs kończy gala finałowa na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Małopolski oraz Krakowa.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.


foto: Miss Małopolski

IB / Miss Małopolski

VIDEO

Podobne artykuły

Back to top button