SportWiadomości
Trending

Juniorzy młodsi: Pewna wygrana nad Szreniawą Nowy Wiśnicz

Juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Rafała Hebdę odnieśli okazałe zwycięstwo nad Szreniawą Nowy Wiśnicz, wygrywając aż 8:1. Worek z golami otworzył już w 4 minucie meczu Błażej Zaleński, który tego dnia zanotował dwa trafienia. Dwie bramki zdobył również Nikodem Mgłosiek, a po jednym golu dołożyli Patryk Rabiasz, Nikodem Maciejasz, Filip Strzelec, oraz Kacper Maciejasz. Honorowego gola dla gospodarzy zanotował w 47 minucie Piotr Tworzydło.

Po 5. kolejkach zespół z Brzeska plasuje się na drugim miejscu w tabeli, mając w swym dorobku 10 punktów. Z kolei Szreniawa Nowy Wiśnicz plasuje się na miejscu piątym. W następnym meczu Okocimski zmierzy się z Wolanią Wola Rzędzińska.

Junior młodszy (Tarnowska I Liga)
Szreniawa Nowy Wiśnicz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:8
Bramki: Piotr Tworzydło – Błażej Zaleński x2, Nikodem Mgłosiek x2, Patryk Rabiasz, Nikodem Maciejasz, Filip Strzelec, Kacper Maciejasz.

Okocimski KS: Filip Morys – Tomasz Mleczko, Nikodem Mgłosiek, Oliwier Gicala, Karol Pajor, Kamil Orzeł, Filip Strzelec, Błażej Zaleński, Nikodem Maciejasz, Bartosz Gałek, Patryk Rabiasz, Franciszek Oleszczuk, Konrad Hosaniak, Nikodem Gałat, Artur Wąsik, Bartłomiej Bienias, Nikolas Zydroń, Kacper Maciejasz.

Trener: Rafał Hebda.