ADV
Sport

Juniorzy starsi pokonali wicelidera

Podopieczni trenera Kamila Króla w środę podejmowali na własnym terenie wicelidera rozgrywek małopolskiej I ligi juniorów starszych Unię Tarnów. Spotkanie to zakończyło się pewną wygraną AP CANPACK Okocimski wynikiem 3:1. Dobrą skutecznością popisał się Mateusz Cięciwa, który dwukrotnie pokonał bramkarza gości. Do siatki trafiał również Oliwier Polek. Dobre spotkanie rozegrał także nasz bramkarz Jan Larysz, który obronił m.in rzut karny. Zespół z Brzeska znajduje się obecnie na 6 miejscu w tabeli mając na koncie 43 punkty.

Juniorzy starsi (Małopolska I Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – ZKS Unia Tarnów 3:1 (1:0)
Bramki: 2x Mateusz Cięciwa, Oliwier Polek.

Okocimski KS: Jan Larysz, Bartosz Guzek, Bartłomiej Mochel, Szymon Niedźwiecki, Karol Płacheta, Damian Boroń, Paweł Borowiec, Antoni Musiał, Jakub Cisoń, Mateusz Cięciwa, Dawid Kurek oraz Oliwier Polek, Krystian Bielak, Patryk Gawor, Jakub Żurawski, Jakub Konstanty

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„Po dwóch porażkach jakie ponieśliśmy w tamtym tygodniu, chcieliśmy bardzo się zrehabilitować. Na naszym boisku w tej rundzie jeszcze my nie przegrali i teraz również twierdza w Brzesku pozostała nienaruszona. Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo mądrze taktycznie, strzelamy bramkę i wszystko wskazywało na zwycięstwo z wiceliderem. Jednak nasza drużyna lubi sobie robić pod górkę i tracimy bramkę po naszym błędzie.

Dobra reakcja naszych zawodników, gdzie strzelamy bramkę i wychodzimy na prowadzenie. Kolejnym ważnym punktem tego meczu była obrona rzutu karnego przez naszego bramkarza co jeszcze bardziej nakręciło naszą drużynę i pod koniec strzelamy trzecia bramkę.

Cieszymy się że zwycięstwa, ale dalej pracujemy nad poprawieniem naszej gry. Do końca ligi pozostał miesiąc gdzie zagramy jeszcze pięć spotkań. Gratulacje dla całej drużyny. W niedziele kolejny mecz, w którym zmierzymy się z zespołem Tarnovii.”

Galeria zdjęć <<<

okocimski.com.pl

REKLAMA

Podobne artykuły

Back to top button