ADV
Wiadomości
Trending

Kolizja ciężarówki i osobówki w Woli Rzędzińskiej

Kolizją zakończyli tarnowscy policjanci zdarzenie drogowego w Woli Rzędzińskiej, w którym uczestnikami byli kierowca zestawu ciężarowego oraz osobówki. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Kierowca, który trafił do szpitala po konsultacji medycznej mógł wrócić do domu.

8 stycznia 2024 r. w godzinach rannych w Woli Rzędzińskiej na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Ładna doszło do zderzenia ciężarówki i osobowego audi. Na miejscu pojawili się ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego, strażacy, a także policjanci. Ci pierwsi udzielali pomocy rannemu kierowcy audi, który został zabrany do szpitala, drudzy zabezpieczali skrzyżowanie, natomiast policjanci zbierali informacje na temat tego zderzenia. Po analizie materiału dowodowego ustali, że kierowca zestawu ciężarowego wymusił pierwszeństwo przejazdu na śliskiej drodze wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Po ustaleniu, że 30-letniemu kierowcy nic się nie stało i nie wymaga on hospitalizacji ukarali 52-latka mandatem karnym.

W miejscu kolizji przez kilkadziesiąt minut, droga była całkowicie zablokowana, a później były spore utrudnienia w ruchu.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button