ADV
Wiadomości
Trending

Wesprzyj zbiórkę. Bartek z Czchowa wygrał walkę o własne życie! Teraz walczy o sprawność!

Pełen energii i życiowego zapału – taki właśnie jest Bartek Woliński z Czchowa! Niestety, doświadczył tragicznego wypadku, który diametralnie zmienił jego życie. 20-latek uległ wypadkowi motocyklowemu. W wyniku wypadku Bartłomiej został przewieziony na oddział intensywnej terapii.

Przez trzy długie tygodnie toczył tam heroiczną walkę o życie! Bliscy Bartka wierzą, że to tylko przejściowy stan i za jakiś czas chłopak powróci do realizacji swoich marzeń i pasji. Rozpoczęła się żmudna walka o to by było jak dawniej. Konieczna jest rehabilitacja, która wiąże się z gigantycznymi wydatkami – potrzeba blisko 200 tysięcy złotych na półroczny turnus rehabilitacyjny.

Bliscy Bartka uruchomili w serwisie siepomaga zbiórkę charytatywną. Proszą o pomoc i wsparcie w trudnym procesie powrotu ich syna do zdrowia i sprawności. Razem możemy to zrobić! Prosimy naszych czytelników o solidarność i wielkie serca.

Jak pomóc?

W serwisie siepomaga założona została zbiórka – jej kwota jest niemała – to blisko 200 tysięcy złotych. Liczymy, że nasi czytelnicy wesprą Bartka w jego walce o powrót do sprawności.

Przed tragicznym wypadkiem Bartek był osobą towarzyską, lubianą przez wszystkich i otwartą na nowe przygody. Jego pasje obejmowały grę w piłkę i aktywność na siłowni, co stanowiło ważny element jego aktywnego trybu życia. Marzył o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego i miał w sobie dużo zapału.

Niestety wypadek pokrzyżował wszystkie jego plany i marzenia. Przez trzy tygodnie, na oddziale intensywnej terapii, mlody chłopak toczył heroiczną walkę o swoje życie. Lekarze postawili diagnozę urazu aksonalnego mózgu oraz licznych złamań i obrażeń wewnętrznych. Problemy z jelitem wymagały natychmiastowej operacji zespolenia, co do tej pory tworzy dodatkowe problemy zdrowotne. Rana nie goi się tak szybko, jak zakładali lekarze, co tylko opóźnia podjęcie bardziej wymagającej rehabilitacji.

Na szczęście Bartek jest świadomy, ale wspomagany jest rurką tracheotomijną. Jego siła wewnętrzna i determinacja stanowią inspirację dla najbliższej rodziny, która pragnie pomóc mu w odzyskaniu zdrowia i sprawności.

– Wierzymy, że to tylko przejściowy stan i za jakiś czas Bartek powróci do realizacji swoich marzeń i pasji. Wierzymy, że niebawem znowu będziemy mogli mówić o jego zaangażowaniu w czasie teraźniejszym.

Jednak, aby było to możliwe, potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja, którą umożliwia specjalistyczny turnus. W obliczu trudnej sytuacji zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. K

oszty związane z terapią usprawniającą, niezbędnymi zabiegami oraz opieką medyczną są ogromne, a każda wpłata, nawet najmniejsza, jest krokiem w stronę powrotu Bartka do zdrowia – podkreślają bliscy Bartka Wolińskiego.

Dla każdego Darczyńcy to nie tylko wsparcie finansowe, ale również udział w procesie przywracania normalności i spełniania marzeń młodego człowieka. Każdy gest dobroci przyczyni się do odbudowy życia Bartka i pomoże mu pokonać trudności związane z rehabilitacją.

– Wyrażamy głęboką wdzięczność za każdą okazaną pomoc i ufność w możliwość powrotu Bartka do aktywnego życia, pełnego marzeń i pasji – dodają jego bliscy.


foto: siepomaga.pl
IB / siepomaga.pl

Podobne artykuły

Back to top button