ADV
Wiadomości

Kolorowe nakrętki trafiają do potrzebujących

9 maja 2024 r. opróżnione zostało metalowe serce na plastikowe nakrętki, znajdujące się obok Urzędu.

Państwa zaangażowanie i hojność sprawiły, że zostało zebranych mnóstwo nakrętek, które zostały przekazane na niezbędną rehabilitację Wojtusia Niemca, który urodził się z wrodzoną cytomegalią. Wirus CMV wyrządził ogromne szkody w jego organizmie, w wyniku których chłopiec ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe, uszkodzony słuch, padaczkę, refluks żołądkowo-przełykowy. Wojtuś nie chodzi, samodzielnie nie stoi i nie siedzi, nie mówi…

Koszty rehabilitacji, terapii, turnusów, sprzętów rehabilitacyjnych/ortopedycznych, leków, wizyt lekarskich, wiążą się z dużymi nakładami pieniężnymi.

Serdecznie dziękujemy każdemu, kto włączył się w tę szlachetną akcję, wrzucając nakrętki do serca. Państwa pomoc ma ogromne znaczenie dla osób potrzebujących rehabilitacji, którym ta akcja jest dedykowana. Dzięki Państwa wsparciu, możemy realizować szczytne cele i pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Razem tworzymy piękną społeczność opartą na solidarności i trosce o innych.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button