ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Dariusz Brzęk wśród najlepszych mechatroników w Polsce

Z radością informujemy, że Dariusz Brzęk, uczeń klasy 5 Mep w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych, osiągnął wspaniały sukces w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Elektroników i Mechatroników ELEKTROMECHATRON, który odbył się 29 kwietnia 2024 roku na terenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Dariusz zajął zaszczytne 6 miejsce w skali kraju, zdobywając tym samym tytuł finalisty. Ten prestiżowy tytuł otwiera przed nim wyjątkowe możliwości – pozwala na rekrutację na studia z pominięciem procesu rekrutacyjnego na kierunkach mechatronicznych i pokrewnych na wszystkich uczelniach technicznych w Polsce.

Serdecznie gratulujemy Darkowi tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy mu dalszych sukcesów oraz powodzenia na wybranych studiach!

Z dumą możemy stwierdzić, że bieżący rok szkolny był niezwykle owocny dla naszych uczniów kształcących się w kierunku mechatroniki. Te prestiżowe osiągnięcia – dwóch Finalistów ogólnopolskich olimpiad są dowodem na wysoką jakość kształcenia w naszej szkole oraz duże zaangażowanie uczniów i nauczycieli.

zstib.edu.pl

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Sprawdź również
Close
Back to top button