ADV
blank
Kultura

Konkurs fotograficzny „Jesienne Stare Miasto”

Zarząd Osiedla Starego Miasta zaprasza wszystkich młodych fotografów amatorów z terenu osiedla do udziału w konkursie fotograficznym „Jesienne Stare Miasto”. Zdjęcia można nadsyłać do 7 listopada 2021 r.. Na autorów najlepszych prac czekają wartościowe nagrody.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkałych na terenie Osiedla Starego Miasta. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęć (max. 3), których tematem będzie jesień na Starym Mieście w Brzesku.

– W imieniu Zarządu Osiedla Stare Miasto w Brzesku zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą „Jesienne Stare Miasto” – mówi Adam Kwaśniak przewodniczący osiedla Stare Miasto oraz radny Rady Miejskiej w Brzesku.

Wymogiem jest, by zdjęcia powstały w 2021 r. na obszarze Osiedla Stare Miasto. Do każdego zdjęcia należy dołączyć opis lokalizacji, w której zostało wykonane.

– Aby wziąć udział w Konkursie należy w dniach od 18 października do 7 listopada 2021 r. dostarczyć pracę konkursową drogą elektroniczną na adres: adamkwasniak@o2.pl w formacie obrazów *.jpg, lub *.pdf.
– Uczestnik Konkursu ma obowiązek dołączyć do pracy konkursowej kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem.
– Nagrodą główną w konkursie jest smartfon Xiaomi Redmi 9. Organizator przewidział również pięć wyróżnień.

Więcej informacji, karta zgłoszeń oraz regulamin pod linkiem: shorturl.at/izDV5 <==


IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button