ADV
blank
Wiadomości

Lekcja z Nelą Małą Reporterka w SP nr 3 w Brzesku / zdjęcia

Nie lada gratka spotkała uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku. W czwartek 4 czerwca 2020 r. wyruszyli w wirtualną podróż przez dżunglę, morza i oceany – ich przewodniczką była Nela Mała Reporterka.

Nela Mała Reporterka jest znaną podróżniczką, reporterką, bohaterką i narratorką serii książek podróżniczych opisujących wyprawy małej dziewczynki do egzotycznych krajów. Na antenie TVP1 zadebiutowała w 2014 roku serią reportaży dla dzieci pt. „Nela Mała Reporterka”.

Nela przyjęła zaproszenie na lekcję online dla uczniów klas: 5a, 5c, 5d,6a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku. Dziewczynka opowiadała dzieciom o swoich podróżach i przygodach.

– Opisywała dalekie zwyczaje, przyrodę i zwierzęta. Uczniowie mieli do niej mnóstwo pytań, na które odpowiadała bardzo szczegółowo i ciekawie. Dzieci były zasłuchane i zafascynowane jej opowieściami. To była bardzo inspirująca lekcja, pełna wrażeń i emocji – podsumowuje Agnieszka Dzieńska nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

O spotkaniu z uczniami z Brzeska Nela Mała Reporterka wspomniała na swoim profilu, przy okazji udostępniając wiersz który napisała Emilia Górka z klasy 6a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

Agnieszka Dzieńska / IB

blank blank blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button