ADV
Wiadomości

Licytuj reklamę w Informatorze Brzeskim – dla Marcelka Kubali

Trwa wiele charytatywnych licytacji z przeznaczeniem na wsparcie Marcelka Kubali. Ich całkowity dochód jest przeznaczany na transplantację wątroby dla dwulatka z Jadownik. Akcja niczym kula śniegowa nabiera co raz większego rozpędu i rozmiarów. W grupie Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi pojawiają się każdego dnia dziesiątki ogłoszeń i licytacji charytatywnych.

Po raz drugi również nasza redakcja chce wesprzeć Małego Wielkiego Wojownika z Jadownik – przekazujemy miejsce na dwie reklamy. Jedna w wersji papierowej naszej gazety, a druga na portalu informatorbrzeski.pl. Szczególnie zachęcamy firmy do skorzystania z tej propozycji i udziału w aukcji.

Redakcja Informatora Brzeskiego organizuje w grupie Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi dwie licytacje:

Miesięczna reklama na stronie informatorbrzeski.pl (baner 750×200). Licytację rozpoczynamy od kwoty 200 zł. Wartość komercyjna – to 500 zł netto. Licytacja trwa do 22.02 do godziny 21:00.

Link do licytacji <==

Reklama w papierowej wersji gazety (1/2 strony). Licytację rozpoczynamy od kwoty 200 zł. Wartość komercyjna – to 700 zł netto. Licytacja trwa do 22.02 do godziny 21:00.

Link do licytacji <==

Zapraszamy do licytowania!

Informator Brzeski – to rozpoznawalna marka w regionie tarnowskim. Miesięcznie portal informatobrzeski.pl odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób z regionu. Z kolei papierowe wydanie Informatora Brzeskiego jest dystrybuowane w nakładzie 15 tysięcy sztuk na terenie Powiatów Brzeskiego, Bocheńskiego, Tarnowskiego i Dąbrowskiego.

Trzymam kciuki! Walcz Marcelku!

grafika – zdjęcie prywatne rodziny Kubalów

IB

Podobne artykuły

Back to top button