ADV
Powiat BocheńskiWiadomościWideo
Trending

Lipnica Murowana kwestowała dla Marcelka. Zebrano 11 239,55 zł!

W sobotę 27 marca 2021 r. w Lipnicy Murowanej odbył się kiermasz charytatywny dla Marcelka Kubali. Na parkingu obok Delikatesów Centrum w Lipnicy Murowanej kwestowały panie z trzech miejscowych kół gospodyń wiejskich. Dzięki hojności mieszkańców kiermasz zakończył się pełnym sukcesem – zebrana kwota to 11 239,55zł.

– Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję. Dziekujemy tym którzy odwiedzili kiermasz i wsparli zbiórkę!

Wspólnie zrobiliśmy kolejny krok w walce o zdrowie małego dziecka! Dziękujemy za wszystko dobro od Was! Jesteście niesamowici! – mówią panie z lipnickich kół gospodyń wiejskich.

W przygotowania w charytatywny kiermasz dla Marcelka włączyli się: Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Lipnicy Murowanej, Koło Gospodyń z Lipnicy Dolnej, Koło Gospodyń Górzanie z Lipnicy Górnej, Uniwersytet Trzeciego Wieku z Lipnicy Murowanej, Stowarzyszenie Impresja z Lipnicy Dolnej, Stowarzyszenie Miłośników Aktywności, Ochotnicza Straż Pożarna z Lipnicy Murowanej, Gminny Dom Kultury, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Przedszkole Samorządowe w Lipnicy Murowanej im. Św. Urszuli, Cukiernia Promyk, Parafia Św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej, WMcar, Delikatesy Centrum, nauczyciele z Zespołu Szkół w Lipnicy Murowanej, serwis lipniczanin.pl, wiele osób indywidualnych.

IB

Fot. Maciej Mazur

Kiermasz charytatywny dla Marcelka Kubali zakończony a zebrana kwota to 11 239,55zł 😍💪❤

Dziękujemy wszystkim za…

Opublikowany przez KGIGW z Lipnicy Murowanej Sobota, 27 marca 2021

Podobne artykuły

Back to top button