ADV
Wiadomości
Trending

Łucja Krzywda przeszła już pierwszą operację! Trwa zbiórka środków na dalsze leczenie

W piątek 11 czerwca 2021 r. odbyła się pierwsza operacja serca nienarodzonej Łucji Krzywda. Jak informują rodzice – operacja w łonie matki przebiegła pomyślnie. Operacja została przeprowadzona przez lekarzy z kliniki Kepler Universitätsklinikum w Linzu.

– Lekarze są zadowoleni z przebiegu operacji, wszystko poszło zgodnie z planem. Nasza radość nie ma granic – mówi Michał Krzywda tata Łucji.

Równocześnie trwa zbiórka środków na dalsze leczenie maleńkiej Łucji – trzeba zgromadzić blisko 600 tysięcy złotych. Jak na razie udało się zebrać około 120 tysięcy złotych.

Jak pomóc? 

Trwa zbiórka internetowa za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl. Do zbiórki do puszek szykują się także zuchy i harcerze ze Szczepu Czarnego im. Bohaterów Państwa Podziemnego z Jadownik. Trwają również przygotowania do kiermaszów ciast i szeregu innych wydarzeń. O tych inicjatywach będziemy już wkrótce szerzej informować.

To serduszko nie może się zatrzymać❗️Ratuj naszą córeczkę / zbiórka siepomaga.pl <==

Liczymy na wielkie serca naszych Czytelników!

Szczegółowe informacje nt problemów zdrowotnych maleńkiej Łucji oraz zbiórki na operację ratującą Jej życie można znaleźć w artykule: Uratujmy serduszko Łucji z Jadownik! Trwa zbiórka środków na operację <==


IB

REKLAMA

Podobne artykuły

Back to top button