ADV
KulturaWiadomości
Trending

Łukasz Kornaś w „Szansie na Sukces”!

Już w najbliższą niedzielę 24 października 2021 r. kolejny odcinek programu muzycznego „Szansa na sukces. Opole 2022”. W czwartym odcinku programu wystąpi Łukasz Kornaś –  mieszkaniec Powiatu Brzeskiego, człowiek wielu pasji, wokalista, muzyk, konferansjer i przewodnik górski.

Nagrania do „Szansy na sukces” odbyły się kilka tygodni temu w studiu TVP w Warszawie.

– No dobrze. Ponieważ telewizja już oficjalnie program zapowiada, zatem i ja chcę Was wszystkich bardzo serdecznie zaprosić do oglądania „Szansy na Sukces” z moim udziałem. Najbliższa niedziela 24 października, godz. 15.15 TVP2.

Przeżyłem muzyczną przygodę życia i spełniłem młodzieńcze marzenia, kiedy wraz z szóstką niesamowitych wokalistek i wokalistów wykonaliśmy piosenki z repertuaru jedynego w swoim rodzaju „Shakin Dudi”.

Wokaliści zmierzyli się z repertuarem Ireneusza Dudka, znanego pod pseudonimem Shakin’ Dudi. Do najbardziej znanych i cenionych utworów kompozytora należą 'Och! Ziuta’, 'Au sza la la la’ i 'Goście idą’.

– Odpalam także kanał na YouTube, gdzie będę zamieszczał swoje próby muzyczne:
https://youtube.com/channel/UCKESnbMXLKcLBcpSExy1SMA 

Lajkujcie, subskrybujcie i po prostu odwiedzajcie – zachęca Łukasz Kornaś.

Szansa na sukces

Formuła programu nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich umiejętności. Prowadzący, Marek Sierocki, wylosuje utwór z listy piosenek gościa odcinka. Laureaci poszczególnych wydań zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w którego trakcie jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w „Debiutach” podczas 59. KFPP w Opolu.


foto: Łukasz Kornaś@Fb
IB

Podobne artykuły

Back to top button