ADV
EdukacjaPowiat TarnowskiWiadomości

Małopolska Noc Naukowców 2022

30 września odbędzie się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Jest to wydarzenie popularno-naukowe, które koordynuje Województwo Małopolskie. Nasza Uczelnia, jak co roku bierze w nim czynny udział. W programie znajdują się m.in.: warsztaty, wykłady, konkursy, gry i zabawy, prezentacje, eksperymenty, czy pokazy. Program został tak pomyślany, aby każdy, bez względu na wiek, znalazł w nim coś ciekawego dla siebie.

Małopolska Noc Naukowców to idealna okazja do zapoznania się z popularno-naukową stroną naszej Uczelni. Może zawsze zastanawiałeś się nad tym, jak to jest czy można chodzić po wodzie? Chciałeś zrobić własny latawiec? Eksperymentować z suchym lodem? Dowiedzieć się jak powstają leki? Zobaczyć inteligentne technologie, które służą człowiekowi? Poszerzyć swoją wiedzę na temat zielonej energii, recyklingu, fizjoterapii, masażu relaksacyjnego, monitorowania pogody lub robotyki? Zobaczyć elektryczną deskorolkę czy drona, służącego do monitorowania obszarów wodnych? Wziąć udział w lekcji tańca, sztuk walki, wspinaczki? Obejrzeć pokaz akrobatyki sportowej, pływania i ratownictwa medycznego? To i wiele innych czeka na Ciebie już 30 września!

Obejrzeć pokaz akrobatyki sportowej, pływania i ratownictwa medycznego? To i wiele innych czeka na Ciebie już 30 września!

Partnerzy Małopolskiej Nocy Naukowców 2022:

I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie

Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego w Tarnowie

Przeżyj to z nami!

PROGRAM-MNN-2022

anstar.edu.pl

Podobne artykuły

Back to top button