TOPTOP
Kultura
Trending

„mewa” – debiutancka płyta Kacpra Musiała

„mewa” to debiutancka płyta pochodzącego z Brzeska Kacpra Musiała, która ukazała się w piątek 23 lipca 2021 r. Oprócz 3 singli, „M2”, „Jest Dobrze” i „Kac”, na płycie znajduje się 7 autorskich utworów.

Płytę można odsłuchać w różnych serwisach streamingowych. Wejdź na li.sten.to/kacpermusial, by posłuchać na Spotify, Tidal, Apple Music, iTunes, YouTube oraz innych platformach streamingowych.

Kacper Musiał ma 19 lat, urodził się w Brzesku. Po ukończeniu Gimnazjum numer 2 wyjechał do liceum do Nowodworka w Krakowie. Obecnie studiuje Audio Production na uczelni SAE Institute w Londynie. Ten kierunek to połączenie Produkcji Muzycznej i Inżynierii Akustycznej.

– Płyta „mewa” to mój w pełni autorski projekt, który powstawał głównie w okresie pandemii, w moim domowym studio. Gram na fortepianie i gitarze, więc oprócz mojego wokalu i produkcji muzyki elektronicznej, na płycie znajdują się również ślady tych instrumentów. Piosenki są mojego autorstwa (muzyka i teksty, po polsku), sam również zająłem się produkcją płyty, realizacją i mixem. Płyta to mieszanka gatunków Pop i Hip-Hop, zawiera łącznie 10 utworów – mówi Kacper Musiał.

„mewa”

Teksty, muzyka: Kacper Musiał
Instrumenty klawiszowe, gitary, produkcja i realizacja nagrań: Kacper Musiał
Background Vocals: Jagoda Hernik
Co-prod.: Sad Jacob
Mix: Kacper Musiał
Mastering: Łukasz Wróblewski dla NOBOCOTO Studio
Oprawa graficzna: Kamil Odroń
Zdjęcia: Mieszko Musiał


foto: Kacper Musiał fb
IB / Kacper Musiał

Pokaż więcej
Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast