Wiadomości
Trending

Sajko – raper z Uszwi wspiera Marcelka Kubalę

Młody raper Sajko / Marcin Pasek pochodzący z Uszwi skomponował i wykonał krótki utwór zachęcający do wsparcia walki o zdrowie Marcelka Kubali. Opublikowany w czwartkowe popołudnie utwór ma już 1 300 udostępnień. Kawałek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i pozytywnymi komentarzami. Ludzie dobrej woli podejmują mnóstwo pięknych inicjatyw których celem jest zdobycie środków dla Marcelka.

Gratulujemy pomysłu!

Od kilku tygodni trwa wielka akcja charytatywna której celem jest zebranie blisko 8 milionów złotych na operację przeszczepu wątroby dwuletniego Marcelka Kubali z Jadownik. Chłopiec urodził się w 2018 r. – od urodzenia boryka się z wieloma chorobami. Marcelek od początku udowadniał że jest wojownikiem i ma wolę życia. Teraz czeka na transplantacja wątroby i dalsze leczenie w Children’s Hospital of Chicago.

Jak pomóc?

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel. Apelujemy o wsparcie finansowe i wpłaty na konto konto fundacji Siepomaga, za pośrednictwem której prowadzona jest ogólnopolska zbiórka dla Marcelka. Zbiórka trwa, a czas niestety ucieka. Wierzymy jednak że zbiórka zakończy się pełnym sukcesem!

Od ponad roku działa facebookowa grupa „Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi”, która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację Marcelka.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.


foto i video
IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast