Wiadomości
Trending

Utalentowane z wielkimi sercami – pomagają potrzebującym

Kilkadziesiąt uzdolnionych i kreatywnych kobiet z Powiatu Brzeskiego działa na rzecz potrzebujących dzieci. Wykorzystują swoje talenty i w czasie wolnym tworzą prawdziwe cudeńka, które czynią świat bardziej kolorowym.

Grupa szyjąca „SERDUSZKA DLA MARCELKA” powstała dzięki inicjatywie młodej kreatywnej mamy pochodzącej ze Szczepanowa. To ona skrzyknęła około 30 kobiet aby szyć, grawerować, dziergać, piec SERCA DLA MARCELKA KUBALI Z JADOWNIK – chłopca, który pilnie potrzebuje przeszczepu wątroby. Większość tych kobiet to MAMY, które wiedzą, że życie dziecka jest najważniejsze – nie zawahały się nieść pomoc dla Marcelka.

Serduszka są cegiełką przekazywaną przy każdej wpłacie na rzecz Marcelka Kubali. To dzięki tym serduszkom kiermasze są kolorowe i pełne ciepła. Grupa działa od stycznia 2021r. do dnia dzisiejszego i nadal jest bardzo liczna. Zaangażowane i dzielne kobiety mają już na swoim koncie realizację bardzo dużego i ważnego przedsięwzięcia – szycie maseczek. Dziewczyny obiecują, że takich inicjatyw będzie dużo więcej. Niosą także pomoc Oliwce z Brzeska szyjąc piękne „KOTKI FIGARO”.

Kreatywnej mamie pomagają: Katarzyna A., Izabela K., Monika M., Angelika L-O., Halinka S., Magdalena P., Edyta S., Józefina M., Małgorzata S., Magdalena G. To grono kobiet o dobrych i pięknych sercach będzie walczyć o Marcelka do końca! Bardzo dziękujemy tym wszystkim osobom, które są zaangażowane w akcję „Serduszka dla Marcelka” bez Was tych serc by nie było.

DZIĘKUJEMY.


Beata Brandt Łączka

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast