ADV
Wiadomości
Trending

Międzynarodowe mistrzostwa ptaków egzotycznych w Brzesku / 22-24 października 2021 r.

Do Brzeska zawitają najpiękniejsze kanarki i ptaki egzotyczne z Polski Południowej, Słowacji i Węgier. Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych (Brzesko 2021) 40 wystawców zaprezentuje ponad 450 ptaków. Wydarzenie jest organizowane w Brzesku po raz drugi, niemniej sama impreza ma już wieloletnią tradycję i cieszy się sporym uznaniem wśród hodowców.

Od piątku 22 października do niedzieli 24 października 2021 r. w Auli Chrystusa Króla w Brzesku (Plac. Św. Jakuba 1) będzie można podziwiać przepięknie śpiewające i kolorowe kanarki, egzotyczne papugi, amadyny, zeberki i inne ptaki egzotyczne. Wstęp wolny!

– Serdecznie zapraszam mieszkańców Brzeska i regionu do zwiedzania wystawy i podziwiania piękna egzotycznych ptaków – zachęca prezes Edward  Brzeżański.

Godziny otwarcia

Wystawa będzie otwarta:

– piątek oraz sobota: 9.00-16.00

– niedziela: 9.00-14.00

Spotkanie hodowców to podsumowanie ich pracy hodowlanej. Hodowcy egzotycznych ptaków opowiedzą o swojej pasji oraz odpowiedzą na pytania zwiedzających. W niedzielę około 13.30 wręczone zostaną puchary dla najlepszych hodowców.

Organizatorem jest Małopolskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych z siedzibą w Tarnowie.

Informator Brzeski objął wydarzenie patronatem medialnym.

Wydarzenie na facebooku <==

IB

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button