ADV
Wiadomości

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych / 12 maja

12 maja obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. W dniu ich święta składamy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie!

Mimo ciągłego postępu technologicznego w medycynie żaden aparat ani urządzenie nie jest w stanie zastąpić kompetencji, troski i współczucia, jakie daje człowiek pragnący służyć choremu i cierpiącemu.

To właśnie pielęgniarki i położne są przy swoich pacjentach w najtrudniejszych i najważniejszych chwilach życia. Towarzyszą podczas narodzin i ostatniego pożegnania. Zawsze gotowe nieść pomoc, wysłuchać, powiedzieć coś ciepłego. Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych jest więc znakomitą okazją, żeby docenić ich pracę, zaangażowanie i wybór wyjątkowego zawodu.

To zawód o dużej wartości społecznej, który cierpi na poważny deficyt kadry.

Życzenia – od dyrekcji Szpitala Powiatowego w Brzesku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki składamy wyrazy najwyższego uznania i wdzięczności za ofiarną pracę i pomoc niesioną wszystkim potrzebującym pacjentom.

Dziękujemy za codzienny wysiłek, opiekę, uśmiech i empatię dla potrzebujących.

Niech Wasza praca na rzecz chorych budzi w Was dumę i satysfakcję, przynosi szacunek i wdzięczność pacjentów i ich bliskich.

Wszystkim Pielęgniarkom i Pielęgniarzom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i radości, zdrowia oraz wielu sukcesów w życiu osobistym.

Dyrekcja SPZOZ w Brzesku

SPOZ Brzesko / IB

Big Pink Roses Bouquet

Podobne artykuły

Back to top button