ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Mieszkańcy Tarnowa w nowym programie TVN „Bitwa o gości”

Urlop, ferie, weekend poza domem? Każdy z nas podróżuje albo bardzo by chciał. Pytanie tylko, gdzie warto zostawić swoje pieniądze?! Już 8 października na antenie TVN drugi odcinek nowego programu „Bitwa o gości”. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 17:30. Bohaterami najbliższego odcinka będą właściciele parku rozrywki, łowiska z domkami i restauracji „U Schabińskich”, wyjątkowa i pełna przepychu „Aurora” w Tarnowie, wioska indiańska „Fort Wapiti” koło Tarnowa oraz „Leśny Dzban” w Komańczy koło Sanoka.

Hotele, domki, kempingi – co miejsce to inne warunki pobytu. Każdy właściciel wycenia nocleg według własnego uznania. Czasem jest skromnie – ale przynajmniej tanio. Czasem drogo – ale wiemy, za co płacimy. Gorzej, gdy za przeciętne miejsce właściciel oczekuje nieprzeciętnie dużej kwoty.

W każdym odcinku „Bitwy o gości” o zwycięstwo walczyć będą 4 różne obiekty. Konkurenci, hotelarze, odwiedzą się nawzajem by znaleźć odpowiedź na jedno najważniejsze pytanie: czy cena za pobyt jest adekwatna do oferowanych warunków? Czas poznać nietuzinkowych właścicieli i ich wyjątkowe miejsca – oraz przekonać się, kto wycenił swój obiekt uczciwie, a kto ma cenę z kosmosu?

W tym odcinku wystąpią:

Domki „Leśny Dzban” w Komańczy (Bieszczady):
Ten malowniczy obiekt oferuje swoim gościom komfortowe domki w sercu Bieszczad. Dookoła rozciąga się przepiękny krajobraz, a sama miejscowość zachęca do spacerów i wędrówek po okolicznych szlakach.

Park rozrywki „U Schabińśkiej” nad Sanem
Para ta jest właścicielami restauracji „U Schabińskiej” w Jaśle oraz Parku Rozrywki Krzemienna . Park ten położony jest w malowniczej dolinie rzeki San w Bieszczadach. Otoczony wzgórzami kompleks oferuje spokojną atmosferę, idealną dla osób poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku i oczywiście rozrywki.

Restauracja Aurora z Tarnowa:
Aurora w Tarnowie to miejsce, gdzie goście mogą nie tylko delektować się wyśmienitymi potrawami serwowanymi w restauracji, ale także skorzystać z komfortowych pokoi hotelowych. Restauracja słynie z wysokiej jakości serwowanych potraw oraz profesjonalnej obsługi, a jej eleganckie wnętrza stwarzają przytulną atmosferę. Dodatkowo, obiekt oferuje komfortowe pokoje hotelowe, w których goście mogą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Aurora to idealne miejsce na rodzinne spotkania, romantyczne randki czy oficjalne przyjęcia, a także na nocleg podczas podróży przez malownicze tereny Małopolski.

Fort Wapiti w Zalasowej koło Tarnowa:
Fort Wapiti to atrakcja turystyczna prezentująca kulturę i sztukę Indian z Ameryki Północnej, położona około 20 km na południe od Tarnowa
To unikalne miejsce inspirowane kulturą indiańską. Fort Wapiti oferuje nie tylko nocleg w stylizowanych domkach, ale także możliwość uczestnictwa w warsztatach i pokazach związanych z tradycją indiańską.

Każdy z tych obiektów ma coś wyjątkowego do zaoferowania, a ich różnorodność świadczy o bogactwie kulturowym i przyrodniczym Polski. Które z nich okaże się ulubionym miejscem widzów? Odpowiedź poznamy już wkrótce w programie „Bitwa o Gości”. Nie przegapcie!

„Bitwa o gości” to polska wersja brytyjskiego formatu „Be my guest”. Program od 2010 roku produkowany jest w Wielkiej Brytanii jako „Four in a bed” i „Three in a bed”. W telewizji Channel 4 wyemitowano już 1000 odcinków serii. To popularne show pokazywane jest w dziesięciu różnych krajach, m.in. w Holandii, Francji i Hiszpanii. Odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 17:30. Za produkcję formatu odpowiada Constantin Entertainment.

Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o.

Podobne artykuły

Back to top button