TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego poszedł pobiegać, ukradli mu samochód

Mieszkaniec powiatu brzeskiego postanowił zażyć nieco ruchu. Zostawił samochód przy drodze technicznej nieopodal autostrady A4 w Wierzchosławicach, a sam udał się do lasu pobiegać. Po godzinie wrócił w to samo miejsce, ale samochodu już tam nie zastał. Okazało się, że ktoś bezczelnie skorzystał z okazji i ukradł mu Audi A4. Z resztą sam ułatwił złodziejowi zadanie, pozostawiając otwarte drzwi i kluczyki w środku.

Mężczyzna od razu zgłosił kradzież policji i wokół sprawy zaczęli „chodzić” kryminalni z tarnowskiej komendy miejskiej. Chodzili, chodzili, aż wychodzili. Nie dalej jak na drugi dzień odzyskali skradziony samochód, który ukryty został po drugiej stronie autostrady, w głębi lasu, w miejscu kompletnie niewidocznym na pierwszy rzut oka. Dla niepoznaki pozbawiono go tablic rejestracyjnych. Razem z samochodem policjanci namierzyli również złodzieja.

24-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został zatrzymany i usłyszał zarzut. Był już w przeszłości notowany za kradzieże i paserstwo. Niebawem jego losem zajmie się sąd. Za kradzież grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

KMP Tarnów

Poszedł pobiegać, ukradli mu samochód

Mieszkaniec powiatu brzeskiego postanowił zażyć nieco ruchu. Zostawił samochód…

Opublikowany przez Tarnowska Policja Środa, 31 marca 2021

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast