TOPTOP
Wiadomości

Strzelce Wielkie / Pożar budynku gospodarczego / 31 marca 2021 r.

W środę 31 marca 2021 r. około godziny 20 w miejscowości Strzelce Wielkie (Gmina Szczurowa) doszło do pożaru budynku gospodarczego.

– Przybyły na miejsce pierwszy zastęp zastał rozwijający się pożar stodoły który obejmował jeden z rogów budynku oraz przechowywane wewnątrz siano.

Niezwłocznie zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz podano 3 prądy wody w natarciu na źródło ognia. Zaopatrzenie wodne stanowiły przybyłe na miejsce kolejne samochody pożarnicze.

Po zlokalizowaniu pożaru nadpalone siano przerzucono i przelano wodą.

Szczęśliwie, dzięki wczesnemu zauważeniu pożaru, nie doszło do uszkodzenia konstrukcji budynku – relacjonują na swoim profilu druhowie z OSP Szczurowa.

Na miejsce zadysponowano znaczne siły i środki w postaci 6 zastępów straży pożarnej z JRG Brzesko, OSP Szczurowa, OSP Uście Solne, OSP Górka, OSP Strzelce Wielkie.

Na miejscu zdarzenia działania prowadzili również policjanci.

To kolejny pożar do jakiego doszło w Powiecie Brzeskim w ostatnich miesiącach. Wielu naszych czytelników pyta o przyczyny tak dużej liczby pożarów w tak krótkim czasie. Z prośbą o informacje w tej sprawie zwróciliśmy się do rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.


foto: OSP Szczurowa
IB / OSP Szczurowa

‼️ ALARM OSP SZCZUROWA ‼️
📅31.03.2021r. 🕐 20:13
Dziś w godzinach wieczornych doszło do pożaru budynku gospodarczego w…

Opublikowany przez OSP KSRG Szczurowa Środa, 31 marca 2021

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast