ADV
EdukacjaSport
Trending

Mistrzowie Powiatu Brzeskiego w Halowej Piłce Nożnej z Porąbki Uszewskiej

Podczas rozegranych w poniedziałek 6 listopada 2023 r. Igrzysk Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Powiatu Brzeskiego drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej nie miała sobie równych i wywalczyła tytuł Mistrzów Powiatu Brzeskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Galeria zdjęć <==

Rozgrywki odbyły się na hali sportowej ZSP w Borzęcinie a przystąpiło do nich siedem zespołów reprezentujących poszczególne gminy powiatu brzeskiego.

Do zawodów, poza reprezentacją PSP w Porąbce Uszewskiej, przystąpiły następujące drużyny: PSP w Borzęcinie, PSP w Szczurowej, PSP w Iwkowej, PSP w Gnojniku, PSP w Tworkowej oraz PSP w Buczu. W fazie grupowej reprezentacja z Porąbki zmierzyła się z Gnojnikiem (5:1) oraz Iwkową (1:1). Po wyjściu z grupy (z pierwszego miejsca) stoczyła pojedynek z zespołem z Borzęcina ( 4:1), a następnie w meczu o pierwsze miejsce pokonała reprezentantów Tworkowej (1:0).

Zwycięstwo dało awans drużynie z Porąbki Uszewskiej do zawodów rejonowych, które odbędą się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie, 23 listopada 2023 r.

Ten niewątpliwy sukces to efekt niezwykłego zaangażowania, wielkiej pasji, którą jest dla zwycięzców piłka nożna a także wielu lat treningów, którym chłopcy poświęcają swój czas.

Skład zwycięskiej drużyny: Szymon Gałek, Wiktor Szostak, Beniamin Pabian, Wiktor Łazarz, Igor Mizera i Jakub Marek

Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy sportowe!

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button